Od 1998 roku jesteśmy dostawami bardzo odpowiedzialnych elementów z tworzyw technicznych  montowanych w urządzeniach obsługujących transformatory wysokich napięć dla Koncernu ABB – zakład w Łodzi wytwarzający jedne z największych transformatorów w Europie. Jesteśmy dostawcami elementów z tworzyw uniepalnonych – samogasnących do central światłowodowych. Dostarczamy obudowy termostatów silników samochodów ŁADA, SAMARA, TAVRIA, CHEVROLET.  Wytwarzamy bardzo precyzyjne elementy z tworzywa POM, które maja zastosowanie w ekstremalnie trudnych warunkach temperaturowych: od - 40°C do +95°C, a tolerancje wymiarowe sięgają precyzji wymaganej w obróbce metali: ±0,02 mm. Są to elementów dla zakładów w Niemczech montujących urządzenie – wyświetlacz poboru paliwa przeznaczony jest do pracy na ARKTYCE i za Kołem Podbiegunowym północnej Kanady, Szwecji, Syberii.

W latach 1995 -2001 produkowaliśmy części do fotela samochodu „POLONEZ” . Poza tym około 20 elementów do sprzętu gaśniczego, zakrętki do tub i korki do szampana oraz wiele innych wyrobów– łącznie około 200 różnych produktów. Od 1990 do 1996 roku realizowane były regularne dostawy własnego wyrobu na magazyny regionalne sieci około 200 domów towarowych "IKEA".

W zakresie wykonawstwa form wtryskowych kooperujemy z renomowanymi narzędziowniami stosującymi najnowocześniejszą technikę obróbki metali na maszynach sterowanych cyfrowo. Są to Firmy z praktyką zawodową powyżej 20 lat. Wiele z nich istnieje niejednokrotnie od ponad 50 jak np.: „WIFAMA – PREKSER” Łódź.ABB-HAPAM POLAND
Producent odłączników i załączników wysokiego napięcia.
- 38 elementów odłączników do stacji wysokich napięć.

BOMBARDIER TRANSPORTATION POLSKA
Producent min. nadwozi lokomotyw, tramwajów i wagonów metra, aparaty elektryczne, aparatura trakcyjna.
- elementy do aparatury trakcyjnej
- elementy do lokomotyw elektrycznych

OPTOMER - Polska
Technika światłowodowa.
- Kaseta 24, gniazdko abonenckie, zasobnik Pigtaili, uchwyty prowadzenia przewodów

METAL-INCAR - Polska
Producent termostatów do silników samochodowych.
- produkujemy elementy, m.in.: obudowa termostatu do silników: „ŁADA", „CHEVROLET", zawór by pass

JOFRE LABORTECHNIK - Kanada

Producent urządzeń elektronicznych i systemów terowania LED, sterowników do zarządzania laboratoriami i urządzeń przemysłowych.
- elementy do dystrybutora paliwa.

MERA-POLTIK - DIEHL- NIEMCY
Producent wysokiej jakości mechanizmów precyzyjnych, w szczególności przyrządów kontrolno pomiarowych z zakresu pomiaru czasu oraz prędkości liniowej i obrotowej.
- mechanizmy zegarowe.

MIWI-URMET POLSKA-WŁOCHY
Producent systemów domofonowych, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, automatyki bram, okien i drzwi.
- obudowy i głośniki do domofonów.

IZODOM 2000 POLSKA
Producent pustaków styropianowych do budowy budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i handlowych.
- łączniki PP do pustaków styropianowych

CONSTANT - TRADE- POLSKA
-elementy galanteryjne

STAN — MARK wyroby własne
- 15 elementów

Łącznie obsługujemy ponad 150 form wtryskowych.


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.